Свалявська районна лікарня працюватиме в звичному режимі

3 лютого великому залі адмінбудинку Свалявської районної ради відбулася зустріч щодо ситуації, яка виникла внаслідок висвітлення в соціальних мережах  інформації щодо закриття Свалявської районної лікарні.
Мирослава Ливч пояснила, що невключення Свалявської районної лікарні до складу опорних закладів жодним чином не означає її закриття. Кабінетом Міністрів України прийнято відповідне рішення з урахуванням забезпечення доступності медичного закладу пацієнтам, що проживають на відстані 100 кілометрів. Голова ради разом з директором КНП «Свалявська районна лікарня» аргументовано довели, що медичний заклад працює  і працюватиме  в звичному режимі.
Всі учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Підсумком зустрічі стало звернення учасників до всіх гілок влади (Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної ради, Закарпатської обласної державної адміністрації), щодо надання КНП «Свалявська районна лікарня» статусу опорної лікарні, повідомили у Свалявській районній раді 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання