Публікації

Що найбільше купують ужгородці в секондах

Центр Ужгород, вулиця Фединця, вдовж один за одним вишикувалися магазини з одягом з Європи. Так у нас звикли називати секондхенд-крамниці, які для одних-- справжній порятунок, для інших- місце, де можна знайти оригінальну річ за невеликі гроші, для ще інших – не варте уваги лахміття.

Місцеві вибори -2020: шанс для збільшення політичної активності закарпаток

Місцеві вибори -2020 перші в історії України, під час яких партійні осередки буквально шукають жінок, аби запропонувати їм балотуватися у ради різного рівня. Посприяли такому буму затверджені у новому Виборчому кодексі вимоги до формування списків кандидатів у депутати забезпечити гендерну квоту. Кандидаток повинно бути не менше 40%. 

«Веселі старти», айфони і концерти: як кандидати та партії завойовують прихильність виборців

Цьогорічна передвиборча кампанія сповнена невизначеностей і цікавостей. Спочатку вся увага була прикута до надважливих законодавчих змін, а далі – почалася активна діяльність усіх і всього, що пов’язано із політичними силами, котрі мають на місцевих виборах особливий інтерес у перемозі. Білборди заполонили простір ще до офіційного старту передвиборчої кампанії, для прихильників соціальних мереж майже всі партії й кандидати, що вийшли «на старт», підготували просто небачену до цього кількість рекламних відео, в хід пішли й доволі старі й банальні методи просування персональних і партійних брендів – спецвипуски газет, рекламні флаєри, замовні статті. Проте, найбільш виразною рисою цьогорічних місцевих перегонів став креатив, чи, радше, «креатив» політичних осередків і окремих кандидатів в Ужгороді та в деяких інших містах рідного Закарпаття.

Злочини проти закарпатських журналістів: справи «виснуть» у судах

Суди, в яких кримінальні справи щодо злочинів проти журналістів, мали б доходити до свого логічного завершення (визнання обвинувачених винними чи не винними), на Закарпатті стали місцем, де такі справи починають «зависати». Можливо, це не зовсім коректний вираз із юридичної точки зору, втім для опису реального стану справ підходить цілком.

Які квіти і якого кольору дарувати дівчині?

Ми даруємо квіти жінкам набагато частіше, ніж будь-якому іншому адресату. Але і до цієї справи потрібно підходити відповідально, а саме, - обов’язково враховувати мову квітів.

Президент України затвердив план розвитку Закарпаття та познайомився з своєю місцевою командою

Вчора Президенту України Володимиру Зеленському представили Стратегію розвитку Закарпатського регіону.

Пройти «Шлях гуні» і побачити, де вона народжується: на Закарпатті стартував незвичайний проєкт

Культурний маршрут «Шлях гуні» у с.Річка на Міжгірщині презентували у рамках Дня туризму під час конференції «Створення нових туристичних локацій через реалізацію проектів регіонального розвитку». Проєкт  «Шлях гуні» - це новий інноваційний туристичний продукт, що поєднує природні ландшафти мальовничих полонин Боржави, традиційне полонинське господарювання та виробництво гуні – одягу з овечої шерсті верховинців.

Місцеві вибори 2020. Реєстрація кандидатів на Закарпатті - поки без особливостей

До 24 вересня включно претенденти на посади голів міських, селищних, сільських громад (як від партій, так і самовисуванці) та кандидати в депутати місцевих рад повинні подати документи для офіційної реєстрації для участі у виборах. Потім територіальні виборчі комісії матимуть ще 5 днів на те, щоб опрацювати всі необхідні дані та зареєструвати кандидатів. Наразі в області цей процес рухається «в штатному режимі».

Який ти виборець? ТЕСТ

Мінімум половина виборців України, за даними експертів, не орієнтуються у виборчій системі і взагалі плутаються, за кого ми голосуватимемо 25 жовтня. Є, звісно, й ті, хто може не задумуючись перелічити всі 30-50 партій, представлені у його регіоні. Але це унікуми :)

В Ужгороді відкрили Виноградну гору - туристичний об'єкт та символ міста

  В Ужгороді відбулося офіційне відкриття Виноградної гори (неподалік ресторану «Кілікія»). Виноградна гора - це з однієї сторони бажання повернути Ужгороду славу виноробного та виноградного міста, оскільки на сьогодні в межах Ужгорода немає діючих виноградників, а на гербі одним із головних символів є виноградна лоза.