Правила коментування на порталі zaholovok.com.ua

1) Залишаючи за нашими дописувачами право на анонімність, редакція все ж закликає всіх читачів виступати у дискусіях під власними іменами. Реєструючись під справжнім іменем та прізвищем, ви гарантуєте собі захист від коментування третіми особами під вашим іменем чи ніком.

2) У коментарях заборонена нецензурна лайка, безпосередні немотивовані особисті образи та погрози, непідтверджені звинувачення у кримінальних злочинах, ксенофобські висловлювання, вияви неповаги до національних символів України та інших держав, заклики до насильницьких дій, повалення конституційного ладу в Україні і т.п.

3) Адміністрація на власний розсуд вилучатиме коментарі, що містять подібні порушення, або редагуватиме їх, замінюючи частину тексту, що містить порушення правила.

4) У разі з’ясування міжнаціональних стосунків адміністрація має право на власний розсуд видаляти прояви немотивованої агресії або неповаги до опонента у коментарях.

5) Забороняється розголошення приватної інформації (подробиці особистого життя, телефони, адреси тощо), яка не є відкритою і загальнодоступною.

6) У випадку, якщо така інформація стосується публічних осіб і може бути соціально значущою, адміністрація залишає за собою право діяти на власний розсуд.

7) Реклама заборонена. Усі рекламні повідомлення в коментарях видаляються нарівні із спамом.

8) Коментарі, що вказують на помилки або неточності у тексті, видаляються після виправлення помилки.

9) Дії модератора не підлягають оскарженню в коментарях. Звинувачення на адресу адміністрації у відповідь на дії модератора, вчинені у рамках цих правил, видаляються без попередження.

10) У разі, якщо користувач вважає, що адміністрація порушила правила, він може скерувати скаргу, підписану своїм справжнім ім’ям і прізвищем, на електронну пошту редакції:

У скаргах просимо чітко вказувати назву та адресу публікації, приблизний час додавання допису, його зміст та ім’я, під яким він був опублікований.

Loading...