На митному посту «Тиса» припинено ввезення медичних препаратів на один мільйон

На митному посту «Тиса» припинено ввезення  медичних препаратів на один мільйон

На митному посту «Тиса» припинено ввезення на територію України значної кількості медичних препаратів, віднесених до списку прекурсорів, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю.

Громадянин України, який слідував з Чехії в України легковим автомобілем з українською реєстрацією, слідував по смузі спрощеного митного контролю «зелений коридор». Обрання "зеленого коридору" вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України.
В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина працівники митниці спільно з працівниками СБУ виявили медичні препарати іноземного виробництва «CIRRUSduo», «Acatar ACTI-TABS» та «Tropicamidum WZF 1%», які були приховані у середині двох картонних коробок із пральними порошком, яким було надано вигляду заводської упаковки та в середині п’яти картонних коробок, обгорнутих чорною поліетиленовою стрічкою. Шість коробок було поміщено у дорожню валізу (чемодан) та одну коробку в господарську сумку. Дорожня валіза та сумка знаходились в багажному відсіку транспортного засобу.
За переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю прекурсорів, відповідно до статті 305 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність.
Медичні препарати із вмістом прекурсорів вилучено працівниками СБУ, - інформує 
Закарпатська митниця Держмитслужби

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання