Інфографіка

Який ти виборець? ТЕСТ

Мінімум половина виборців України, за даними експертів, не орієнтуються у виборчій системі і взагалі плутаються, за кого ми голосуватимемо 25 жовтня. Є, звісно, й ті, хто може не задумуючись перелічити всі 30-50 партій, представлені у його регіоні. Але це унікуми :)

В інтернет-виданнях Закарпаття почастішали матеріали про жінок у політиці. Результати серпневого моніторингу

Упродовж 11-17 серпня 2020 р. було проведено четверту хвилю моніторингу гіперлокальних медіа – 5 друкованих та 5 онлайн-видань Закарпатської області з метою виявлення рівня їхньої гендерної чутливості.

"Панорама Мукачева" і "Вісник Хустщини" - найбільш гендерночутливі медіа: результати червневого моніторингу

Районні газети Закарпаття почали частіше цитувати експерток, а сайти подають 90% політичних новин з позиції чоловіків. Результати червневого моніторингу

Районні газети Закарпаття почали використовувати більше фемінітів, а сайти уникають подавати коментарі жінок. Результати квітневого моніторингу

Упродовж 11-17 квітня 2020 р. було проведено другу хвилю моніторингу гіперлокальних медіа – 5 друкованих та 5 онлайн-видань Закарпатської області з метою виявлення рівня їхньої гендерної чутливості.

Індекс гендерної чутливості закарпатських гіперлокальних медіа складає 33%

Упродовж 11-17 лютого 2020 р. вперше було проведено моніторинг гіперлокальних медіа – 5 друкованих та 5 онлайн-видань Закарпатської області з метою виявлення рівня їхньої гендерної чутливості.

Найчастіше жінок як експерток та героїнь закарпатські ЗМІ подають у сфері освіти, – результати ґендерного моніторингу

Упродовж періоду 11-17 серпня здійснювався моніторинг 5-ти друкованих ЗМІ та 5-ти онлайн-видань Закарпатської області з метою виявлення рівня гендерного балансу в журналістських матеріалах регіональних ЗМІ.

Вибори до Верховної Ради. Кандидати від Закарпаття. ІНФОГРАФІКА

У неділю, 21 липня, відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Виборча Медіа-майстерня, що працює в Ужгородському прес-клубі, підготувала інфографіку про кандидатів у народні депутати від Закарпаття.

На Закарпатті дослідили, як ЗМІ дотримуються гендерного балансу. ІНФОГРАФІКА

Упродовж 11-17 квітня було проведено моніторинг п’яти друкованих ЗМІ та п’яти онлайн-медіа Закарпатської області з метою виявлення та аналізу дотримання гендерного балансу в журналістських матеріалах.

Як голосувало Закарпаття на виборах Президента-2019. ІНФОГРАФІКА

Нарешті завершується цей важкий робочий тиждень, який для всіх був точно переповнений новинами про вибори, кандидатів, відсотки, екзит-поли, результати ну і вже свіжішим «Думай. Те» і «Стадіон, так стадіон». Зараз найбільша увага прикута до поведінки двох кандидатів-лідерів, їхніх висловлювань, рухів і всього-всього, що скажуть про них експерти чи «експерти».

Наскільки закарпатські ЗМІ є ґендерно чутливими

Упродовж періоду 11-17 лютого 2019 року Ужгородський прес-клуб проводив моніторинг 5-ти друкованих ЗМІ та 5-ти онлайн ЗМІ Закарпатської області з метою виявлення та аналізу дотримання гендерного балансу в журналістських матеріалах регіональних медіа.