Чим займаються сьогодні ужгородські комунальники

Сьогодні в Ужгороді ремонтують світильник вуличного освітлення на вулиці Капітульній, освітлення на вулиці Василя Комендаря, за адресами вул. Тиводара Легоцького,5, Василя Докучаєва, 4-6, Володимирська,63, міняють лампи на вулиці Дмитра Менделєєва.

Косять зелені зони на площі Богдана Хмельницького, вулицях 8-го Березня, Тиводара Легоцького, на Слов’янській набережній, підстригають кущі на Слов’янській набережній, за адресою Іштвана Сечені, 29 ліквідовують дерево, яке впало через негоду.

Стихійні смітники ліквідовують із вулиці В’ячеслава Чорновола, Бориса Тлехаса, Олександра Богомольця, Шумної, Руської, Федора Достоєвського, Академіка Корольова, за адресами Володимирська, 84, Юрія Гагаріна, 28, Тиводара Легоцького, 18, 46, 76.

Вночі вулиці міста прибирали з використанням спецтехніки, вдень заплановано механізоване миття вулиць.

Продовжують фігурне мощення тротуарів у рамках капремонту вулиць Капушанської та Івана Анкудінова, капремонт зеленої зони на площі Шандора Петефі.

Перекладають бруківку на вулиці Олександра Довженка та на Олександра Фединця, асфальтують у рамках поточного ремонту на вулицях Тиводара Легоцького, Бориса Тлехаса, Миколи Бобяка, В’ячеслава Чорновола, 8-го Березня. Поточний ремонт роблять також на вулиці Верховинській, а капітальний – на внутрішньоквартальній території за адресою Бориса Тлехаса, 91-93.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання